Oceana Emerald8 Side Panel Polished Silver 700mm
RRP £203.33
inc. VAT £244.00
£203.33
inc. VAT £244.00
In Stock: 0
10 expected 20/04/2026
Code: FB13751
Product Description
Specification
| Brand | Oceana |
|---|---|
| Range | Emerald8 |
| Shower Door Type | Side Panels |
| Colour | Polished Silver |
| Width | 700mm |
| Height | 1900mm |
| Adjustment | 670-690mm |
| Glass Thickness | 8mm Toughened Safety Glass |
| Download | Installation Instructions |