Oceana Emerald8 Side Panel Polished Silver 760mm
RRP £214.17
inc. VAT £257.00
£214.17
inc. VAT £257.00
In Stock: 15
Code: FB13752
Product Description
Specification
| Brand | Oceana |
|---|---|
| Range | Emerald8 |
| Shower Door Type | Side Panels |
| Colour | Polished Silver |
| Width | 760mm |
| Height | 1900mm |
| Adjustment | 730-750mm |
| Glass Thickness | 8mm Toughened Safety Glass |
| Download | Installation Instructions |