Oceana Emerald8 Side Panel Polished Silver 800mm
RRP £222.50
inc. VAT £267.00
£222.50
inc. VAT £267.00
In Stock: 20
24 expected 22/06/2026
Code: FB13753
Product Description
Specification
| Brand | Oceana |
|---|---|
| Range | Emerald8 |
| Shower Door Type | Side Panels |
| Colour | Polished Silver |
| Width | 800mm |
| Height | 1900mm |
| Adjustment | 770-790mm |
| Glass Thickness | 8mm Toughened Safety Glass |
| Download | Installation Instructions |