Oceana Emerald8 Side Panel Polished Silver 900mm
RRP £238.33
inc. VAT £286.00
£238.33
inc. VAT £286.00
In Stock: 0
Stock On Order:
Code: FB13754
Product Description
Specification
| Brand | Oceana |
|---|---|
| Range | Emerald8 |
| Shower Door Type | Side Panels |
| Colour | Polished Silver |
| Width | 900mm |
| Height | 1900mm |
| Adjustment | 870-890mm |
| Glass Thickness | 8mm Toughened Safety Glass |
| Download | Installation Instructions |