Kstone Antislip Shower Tray White 1200x900mm
RRP £285.67
inc. VAT £342.80
£285.67
inc. VAT £342.80
In Stock: 6
Code: FB02523
MPN Code: KS12090SR
Select Size
Optional Extras
- High gloss acrylic capped ABS skin durability and resistance to impact damage
- Structured resin bonded stone filler for increased stability
- 45mm High
- Lifetime Guarantee
- Suitable for 90mm waste
Product Description
Kudos Kstone Anti Slip Rectangular Shower Tray White 1200 x 900mm
Specification
| Brand | Oceana |
|---|---|
| Range | Kstone |
| Tray Shape | Rectangular Tray |
| Tray Type | Slip Resistant |
| Colour | White |
| Width | 1200mm |
| Depth | 900mm |
| Height | 40mm |