Kstone Antislip Shower Tray White 1500x700mm
RRP £378.52
inc. VAT £454.22
£378.52
inc. VAT £454.22
In Stock: 3
Code: FB02527
MPN Code: KS15070SR
Select Size
Optional Extras
- High gloss acrylic capped ABS skin durability and resistance to impact damage
- Structured resin bonded stone filler for increased stability
- 45mm High
- Lifetime Guarantee
- Suitable for 90mm waste
Product Description
Kudos Kstone Anti Slip Rectangular Shower Tray White 1500 x 700mm
Specification
| Brand | Oceana |
|---|---|
| Range | Kstone |
| Tray Shape | Rectangular Tray |
| Tray Type | Slip Resistant |
| Colour | White |
| Width | 1500mm |
| Depth | 700mm |
| Height | 40mm |