Kstone Antislip Shower Tray White 1600x800mm
RRP £414.22
inc. VAT £497.06
£414.22
inc. VAT £497.06
In Stock: 8
Code: FB02531
MPN Code: KS16080SR
Select Size
Optional Extras
- High gloss acrylic capped ABS skin durability and resistance to impact damage
- Structured resin bonded stone filler for increased stability
- 45mm High
- Lifetime Guarantee
- Suitable for 90mm waste
Product Description
Kudos Kstone Anti Slip Rectangular Shower Tray White 1600 x 800mm
Specification
| Brand | Oceana |
|---|---|
| Range | Kstone |
| Tray Shape | Rectangular Tray |
| Tray Type | Slip Resistant |
| Colour | White |
| Width | 1600mm |
| Depth | 800mm |
| Height | 40mm |