Kstone Antislip Offset Quadrant Shower Tray White 900x760mm LHC
RRP £210.18
inc. VAT £252.22
£210.18
inc. VAT £252.22
In Stock: 3
Code: FB02537
MPN Code: KSQ9076LHSR
Select Size
Optional Extras
- High gloss acrylic capped ABS skin durability and resistance to impact damage
- Structured resin bonded stone filler for increased stability
- 45mm High
- Lifetime Guarantee
- Suitable for 90mm waste
Product Description
Kudos Kstone Anti Slip Offset Quadrant Shower Tray White 900 x 760mm Left Hand
Specification
| Brand | Oceana |
|---|---|
| Range | Kstone |
| Tray Shape | Offset Quadrant Tray |
| Tray Type | Slip Resistant |
| Colour | White |
| Width | 900mm |
| Depth | 760mm |
| Height | 40mm |