Tavistock Arlo Back To Wall WC Unit Gloss White 560mm
RRP £141.67
inc. VAT £170.00
£141.67
inc. VAT £170.00
In Stock: 0
Code: FB14314
MPN Code: ARBTW-GW
- 10 Year guarantee covering all manufacturing defects
- Compatible with Arlo furniture
- Available in four finishes
Product Description
Coordinate your bathroom with the Arlo 560mm Back to Wall Unit in Gloss White. In the same sleek, modern style of the vanity unit, this back to wall unit creates a cohesive space, whilst acting as a discrete cover up for your WC cistern.
Specification
| Brand | Tavistock |
|---|---|
| Range | Arlo |
| Furniture Type | Toilet Units |
| Colour | Gloss White |
| Width | 560mm |
| Depth | 233mm |
| Height | 860mm |
| Download | Technical Data Sheet |