Tavistock Arlo Back To Wall WC Unit Matt Storm Grey 560mm
RRP £141.67
inc. VAT £170.00
£141.67
inc. VAT £170.00
In Stock: 0
Code: FB14316
MPN Code: ARBTW-SG
- 10 Year guarantee covering all manufacturing defects
- Compatible with Arlo furniture
- Available in four finishes
Product Description
Coordinate your bathroom with the Arlo 560mm Back to Wall Unit in Matt Storm Grey. In the same sleek, modern style of the vanity unit, this back to wall unit creates a cohesive space, whilst acting as a discrete cover up for your WC cistern.
Specification
| Brand | Tavistock |
|---|---|
| Range | Arlo |
| Furniture Type | Toilet Units |
| Colour | Matt Storm Grey |
| Width | 560mm |
| Depth | 233mm |
| Height | 860mm |
| Download | Technical Data Sheet |