Tavistock Arlo Back To Wall WC Unit Viridian Green 560mm
RRP £141.67
inc. VAT £170.00
£141.67
inc. VAT £170.00
In Stock: 1
Code: FB14328
MPN Code: ARBTW-VRG
- 10 Year guarantee covering all manufacturing defects
- Compatible with Arlo furniture
- Available in four finishes
Product Description
Coordinate your bathroom with the Arlo 560mm Back to Wall Unit in Matt Viridian Green. In the same sleek, modern style of the vanity unit, this back to wall unit creates a cohesive space, whilst acting as a discrete cover up for your WC cistern.
Specification
| Brand | Tavistock |
|---|---|
| Range | Arlo |
| Furniture Type | Toilet Units |
| Colour | Matt Viridian Green |
| Width | 560mm |
| Depth | 233mm |
| Height | 860mm |
| Download | Technical Data Sheet |