Tavistock Kew Back To Wall WC Unit Matt Light Grey 560mm
RRP £141.67
inc. VAT £170.00
£141.67
inc. VAT £170.00
In Stock: 2
Code: FB14297
MPN Code: KWBTW-MLG
- 10 Year guarantee covering all manufacturing defects
- Available in four finishes
- Alternative handles available
Product Description
The Kew 560 Back to Wall Unit is a slim, sleek solution for WCs, bringing modern design and refined style to your bathroom space.
Specification
| Brand | Tavistock |
|---|---|
| Range | Kew |
| Furniture Type | Toilet Units |
| Colour | Matt Light Grey |
| Width | 560mm |
| Depth | 233mm |
| Height | 860mm |
| Download | Technical Data Sheet |