Tavistock Lansdown Cloakroom Floor Unit Matt Dark Grey 400mm
- 10 year guarantee
- Hand painted
- Manufactured from MDF & solid timber
| Brand | Tavistock |
|---|---|
| Range | Lansdown |
| Furniture Type | Floor Unit |
| Colour | Matt Dark Grey |
| Width | 400mm |
| Depth | 340mm |
| Height | 728mm |
| Download | Download Lansdown 400 Cloakroom Unit fitting instructions |
| Download | Download the Lansdown technical data sheet |