Tavistock Marston Vanity Unit & Basin Matt Black 600mm 2H
RRP £583.33
inc. VAT £700.00
£583.33
inc. VAT £700.00
In Stock: 0
Code: FB14480
MPN Code: TAMAR188
- 10 Year guarantee covering all manufacturing defects
- Soft close hinges
- Available with a wide choice of handle designs
- Reversible shaker door
- Tongue and groove effect side panels
Products Included
Tavistock Marston Floor Unit Matt Black 600mm
Code: FB14353
MPN Code: MS600F.BLK
Qty Included: 1
View Product Product Description
Our Marston floor mounted unit encapsulates the classic sophistication of the range. With double doors, the unit features traditional shaker style doors, combined with soft, curved corners for a modern edge.
Specification
| Brand | Tavistock |
|---|---|
| Range | Marston |
| Furniture Type | Floor Mount Vanity Unit |
| Colour | Matt Black |
| Width | 600mm |
| Depth | 475mm |
| Height | 860mm |
| Download | Technical Data Sheet |