Tavistock Marston Wall Hung Vanity Unit & Basin Laurel Green 600mm 1H
RRP £540.83
inc. VAT £649.00
£540.83
inc. VAT £649.00
In Stock: 1
Code: FB14410
- 10 Year guarantee covering all manufacturing defects
- Soft close hinges
- Available with a wide choice of handle designs
- Reversible shaker door
- Tongue and groove effect side panels
Products Included
Tavistock Marston Wall Hung Unit Laurel Green 600mm
Code: FB14360
MPN Code: MS600W.LRL
Qty Included: 1
View Product Product Description
The Marston 600 Wall Mounted Vanity Unit combines timeless shaker features with sleek, modern curves. Its versatile design brings understated elegance and a strong presence to any bathroom scheme. For an elegant and traditional storage option, pair with the Marston 600 Washstand Leg Set.
Specification
| Brand | Tavistock |
|---|---|
| Range | Marston |
| Furniture Type | Wall Hung Vanity Unit |
| Colour | Laurel Green |
| Width | 600mm |
| Depth | 475mm |
| Height | 450mm |
| Download | Technical Data Sheet |