Trojan Cascade Single Ended Bath with 14 Jet Whirpool & 12 Jet Airspa System 1800x800mm
RRP £3035.83
inc. VAT £3643.00
£3035.83
inc. VAT £3643.00
In Stock: 0
Code: FB09945
Product Description
Specification
| Brand | Trojan |
|---|---|
| Range | Cascade |
| Bath Type | Single Ended Bath |
| Length | 1800mm |
| Width | 800mm |
| Height | 550mm |
| Whirlpool System | 26 Jet Whirlpool |
| Bath Material | Standard Acrylic |