Trojan Concert P Shaped Shower Bath with 14 Jet Whirlpool System 1700x850x700mm RH
RRP £1526.67
inc. VAT £1832.00
£1526.67
inc. VAT £1832.00
In Stock: 0
Code: FB08405
- 14 Jet Whirlpool System - 3 jets at each side and 4 jets at each end
- 4mm Lucite Acrylic
- Factory fitted bath legs and waste fitting
- Trojan baths feature a 25 year guarantee and a 2 year guarantee on the whirlpool & spa systems
Product Description
Specification
| Brand | Trojan |
|---|---|
| Range | Concert |
| Bath Type | P Shower Bath |
| Length | 1700mm |
| Width | 700mm |
| Height | 550mm |
| Whirlpool System | 14 Jet Whirlpool |
| Bath Material | Standard Acrylic |