Trojan Orlando Corner Bath with 14 Jet Whirlpool & 12 Jet Airspa System & Light 1500x1020mm RH
RRP £3050.00
inc. VAT £3660.00
£3050.00
inc. VAT £3660.00
Code: FB10424
Product Description
Specification
| Brand | Trojan |
|---|---|
| Range | Orlando |
| Bath Type | Corner Bath |
| Length | 1500mm |
| Width | 1020mm |
| Height | 550mm |
| Whirlpool System | 26 Jet Whirlpool |
| Bath Material | Standard Acrylic |