Trojancast Solarna L Shape Bath with 14 Jet Whirlpool System With Inline Heater & Light 1700x850x700mm LH
RRP £2741.67
inc. VAT £3290.00
£2741.67
inc. VAT £3290.00
In Stock: 0
Code: FB08862
- 14 Jet Whirlpool System - 3 jets at each side and 4 jets at each end & light
- Trojancast 4mm Lucite Acrylic
- Factory fitted bath legs and waste fitting
- Trojan baths feature a 30 year guarantee and a 2 year guarantee on the whirlpool & spa systems
Product Description
Specification
| Brand | Trojan |
|---|---|
| Range | Solarna |
| Bath Type | L Shower Bath |
| Length | 1700mm |
| Width | 700mm |
| Height | 550mm |
| Whirlpool System | 14 Jet Whirlpool |
| Bath Material | Trojancast Acrylic |