Kudos Connect 2 Slate Shower Tray Grey 1500x900mm
RRP £516.43
inc. VAT £619.72
£516.43
inc. VAT £619.72
In Stock: 2
Code: FB09209
MPN Code: C2TS15090SLGR
Select Size
Product Description
Specification
| Brand | Kudos |
|---|---|
| Range | Connect2 |
| Tray Shape | Rectangular Tray |
| Tray Type | Slate Effect |
| Colour | Grey |
| Width | 1500mm |
| Depth | 900mm |
| Height | 25mm |